Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau

Nekilnojamojo turto projekte „Žygimantų 12“ – svarbūs pokyčiai

Vilniaus senamiestyje planuojamas statyti NT projektas „Žygimantų 12“ toliau bus plėtojamas naujo vystytojo. Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė REWO perleido „Žygimantų 12“ projektą įmonei RE Excellence.

Pokyčius projekte lėmė bendrovės akcininkų sudėties permainos. Iš vienos didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto vystymo bendrovių pasitraukė Andrius Voišnis, o už REWO veiklą atsakingais akcininkais toliau liko Edvinas Malevskis, Edvinas Lukaševičius, Darius Šimoliūnas ir Mindaugas Devėnas.

REWO atkreipia dėmesį, kad nuo 2023 m. kovo mėn. NT projekto „Žygimantų 12“ nebėra bendrovės plėtojamų projektų krepšelyje. Įmonė Vilniuje toliau vysto NT projektus „MO Garden“, „Žvėryno City“, „Talino“ ir „Skvero namai“, taip pat planuojamas naujas gyvenamųjų namų projektas Bukčiuose.