Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau

Visorių-Bajorų miško kaimynystėje netrukus prasidės naujo NT projekto „Jorai“ statybos

Šiaurinėje sostinės dalyje, Mokslininkų g. 11B gautas butų projekto „Jorai“ statybos leidimas, kuriame numatyti 129 butai. Darbus planuojama pradėti jau – 2024 m. pirmą ketvirtį.

„Iš vienos pusės – žalioji Visorių-Bajorų miško parko aplinka, iš kitos – alėja. Toks yra šis projektas, kuriuo atskleidžiame didžiausius Vilniaus privalumus: gamtos artumą ir puikią infrastruktūrą. O likusios „Jorų“ namų paveikslo dalys – šiuolaikiška architektūra, funkcionalus būsto suplanavimas ir aukšta statybų kokybė, kas leis mėgautis komfortu be rūpesčių“, – teigia Edvinas Malevskis, NT projektą greta miško parko vystančios bendrovės „Rewo“ vadovas.

Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų kaimynystė „Jorų“ gyventojams reikš itin greitai pasiekiamas aukštos kokybės gydymo paslaugas. Šalia Visorių Informacinių Technologijų parkas, o vos perėjus mišką, veikia vienas naujausių lopšelių-darželių Vilniuje – „Bajorėlis“. Aktyvią šios miesto dalies plėtrą atspindi ir greta planuojamos mokyklos (progimnazijos) statybos.

 

Būstas pagal kiekvieno poreikius

Projekte „Jorai“ suplanuoti 1–4 kambarių butai, jų plotai svyruoja nuo 22 iki 90 kv. metrų. Pirmame aukšte suplanuotos 6 komercinės patalpos, kuriose įsikurti galės nedidelės parduotuvės, grožio salonai, kepyklėlė ar kitos įmonės, aprūpinančios gyventojus produktais ir paslaugomis.

Visuose butuose suplanuoti erdvūs balkonai ar terasos, bus įrengtas grindinis šildymas. Projekto energinis efektyvumas atitiks A++ klasę. 4–5 aukštų pastatas turės dvi požemines parkavimo aikšteles, dviračių saugyklas, uždarą kiemą su poilsio ir žaidimų erdvėmis. Teritorija bus stebima vaizdo kameromis.

Miško kaimynystė ir greitas susisiekimas

Pasak „Rewo“ vadovo E. Malevskio, dalis žmonių, ypač jaunos šeimos, rinkdamiesi naujus namus labai didelį dėmesį skiria privatumui ir gamtos kaimynystei. „Projektai gamtos prieglobstyje sulaukia išskirtinio dėmesio, nes dauguma šeimų savo namus nori turėti šalia žaliųjų zonų, kur galėtų pasivaikščioti ar pabėgioti, ramiai ir sveikai praleisti laiką“, – pastebi NT vystytojų bendrovės vadovas.

Naujas projektas siūlo ne tik gamtos kaimynystę, bet ir greitą susisiekimą su miestu. Viena pagrindinių miesto transporto arterijų, Geležinio Vilko gatvė, yra visai greta „Jorų“ namų. Šia gatve – tiesiai į miesto centrą.

Be to, netoli „Jorų“ projekto yra įsikūrusios Santaros klinikos ir Visorių Informacinių Technologijų parkas. Investuotojams į NT tai reiškia organizacijas su daug darbuotojų, kuriems visada reikia gyvenamosios vietos. Taigi, projekte nuomininkų potencialas yra akivaizdus.

Mokymosi įstaigos iš šios miesto vietos yra lengvai pasiekiamos viešuoju transportu. Autobusų stotelė – maždaug už 4 minučių pėsčiomis nuo „Jorų“ kiemo. Kelionė į parduotuvę irgi netruks ilgai – šalia veikia „Iki“ ir „Maxima“, planuojama „Lidl“.

 

Ateityje laukia dar daugiau pozityvių pokyčių

Pastaraisiais metais Visorių vaizdas smarkiai keičiasi – statomi nauji pastatai, atnaujinamos gatvės. Gyvenamosios aplinkos patrauklumą padidins atnaujintas ir sutvarkytas Jeruzalės tvenkinio parkas.

Lengviau įsilieti į transporto srautą padės papildoma eismo juosta, kuri planuojama atkarpoje nuo Mokslininkų ir Fizikų gatvių sankirtos iki Geležinio Vilko gatvės.

Taip pat jau suplanuota Mykolo Lietuvio gatvės rekonstrukcija, kuri padės geriau funkcionuoti jungčiai su Vakariniu aplinkkeliu ir Ukmergės gatvėmis. Vilniaus šiaurinės dalies infrastruktūrą ir susisiekimą su kitomis miesto dalimis pagerins ir Šiaurinės gatvės plėtros projekto pirmasis etapas.

 

Sužinoti daugiau apie „JORAI“ projektą galite internete adresu JORAI.LT