Rewo_W

REWO teikia visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas – nuo investicijų į NT, jo valdymo ir kontrolės iki NT plėtros paslaugų.

REWO tikslas – kurti ir užtikrinti geriausias galimybes Jūsų investicijoms į patogų gyvenimą ir verslą. Ilgametė ir plati darbo patirtis, nuolat pildomas žinių bagažas ir gilus vietinės rinkos suvokimas leidžia mums sėkmingai pildyti visus su nekilnojamuoju turtu sietinus Jūsų poreikius.

 

REWO misija – kurdami ir užtikrindami geriausias galimybes Jūsų investicijoms, jaučiame pareigą su klientais puoselėti ilgalaikius santykius. Gerai žinome, kad siekdami sėkmės, privalome kurti patrauklias investicijas ir užtikrinti nepriekaištingą paslaugų kokybę.

REWO teikia jungtines projektų valdymo paslaugas, apimančias visus įgyvendinimo etapus:

01. Projekto valdymą ir priežiūrą
02. Projektavimo valdymą ir priežiūrą
03. Statybos valdymą ir priežiūrą
04. Rinkodaros valdymą
05. Pardavimo valdymą
REWO istorija
2004 m. Rugpjūtį įkurta bendrovė „Novalex“.
2008 m. Vasarį įkurta bendrovė „Jungtiniai projektai“.
2009–2010 m. Tapome pirmuoju investicijų į nekilnojamąjį turtą valdytoju Rytų Europoje, kasdieniam gyvenimui pritaikiusiu gamyklines patalpas, – ėmėme sėkmingai vystyti ir įgyvendinti loftų projektus.
2010 m. Nekilnojamo turto rinkai pristatėme individualius poreikius atitinkančių gyvenamųjų loftų konceptą „Soho Lofts“ (66 butų), įgyvendintą 2011 m., ir „Soho Mini Lofts“ (39 butų), įgyvendintą 2012 m. Tai pirmoji kompleksinė pramoninės teritorijos konversija šalyje, sėkmingai įgyvendinta buvusioje staklių šlifavimo gamykloje Vilniuje.
2012 m. Birželį įkurta bendrovė UAB „REWO“ (apjungtos UAB „Novalex“ ir UAB „Jungtiniai projektai“ bendrovių veiklos).
2013 m. Pradėtas istoriniu paveldu pripažintos teritorijos Kaune, Nemuno pakrantėje, plėtros projektas „Karaliaus Mindaugo apartamentai“ (158 butų). Tais pačiais metais įgyvendinti projektai „Belmonto loftai“ (110 butų) ir „Slėnio kotedžai“ (18 butų).
2014 m. Nekilnojamo turto rinkai pristatėme mini loftų konceptą „Radio Lofts“ (140 butų). Inovatyvus į jaunimą orientuotas projektas išplėtotas pokario metais pastatytoje legendinėje elektrotechnikos gamykloje „Elfa“ Vilniuje, sėkmingai baigtas 2015 m. Taip pat sėkmingai įgyvendintas kompaktiškų kotedžų su kiemeliais koncepto projektas „Namai prie upės“ (14 butų).
2015 m. Sėkmingai pradėti vystyti išskirtiniai projektai: „Neries apartamentų“ (26 butų) projektas ant Neries upės kranto Vilniuje, prabangūs „Subačiaus namai“ ( 43 butų) ir „Turniškių dominija“ (33 butų).
2015 m. REWO pirmąkart pateko į didžiausių nekilnojamo turto vystytojų Lietuvoje dešimtuką, kuriame stabiliai laikosi iki šiol.
2016 m. Pirmieji Lietuvoje nekilnojamo turto rinkai pristatėme angliško tipo („English Townhouse") būstų gyvenvietę „Naujoji Anglija“ (139 butų). Pradėtas namų valdos sklypų projektas „Sklypai Kalnėnuose“ (22 ha) ir „Ozo kvartetas“ (432 butų). 2016 m. įgyvendinti „bHAPPY“ (120 butų) ir „Sky City“ (84 butų) projektai.
2017 m. Sausį REWO tapo Lietuvos Nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) nare.
2017 m. Sėkmingai pradėti “Town House” (72 butų) ir “Žygimantų12” (77 butų) projektai.
2018 m. Pradėtas vykdyti “Nok Nok Home” (77 butų) projektas Pilaitėje.

Šiandien REWO jau įgyvendino 33 nekilnojamojo turto projektus ir pastatė 62 000 kv.m. ploto.
Mūsų įmonės istorija prasidėjo nuo dviejų žmonių, o šiandien mūsų komandoje dirba 30 žmonių.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.