Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau
Apie mus
Esame vieni didžiausių NT vystytojų Lietuvoje. Mūsų išskirtinis bruožas – gebėjimas numatyti rinkos poreikius, suprasti, kokiuose namuose norite gyventi šiandien ir ko tikitės iš šios investicijos ateityje. Lanksčiai reaguojame į rinkos tendencijas. Vystydami naujus NT projektus, kuriame rinkos tendencijas, remiamės ilgamete patirtimi ir stipria komanda. Šios pastangos lemia galutinį rezultatą – tai būstas, atitinkantis jūsų gyvenimo poreikius. Būdami socialiai atsakingi, plėtodami projektus siekiame išsaugoti gražią ir natūralią aplinką.
„Neries apartamentai” – modernios architektūros, mažaaukštės statybos gyvenamasis pastatas ypatingoje Vilniaus vietoje – Vileišio gatvėje, šalia Neries upės kranto.
2016
„Sky City“ 21-40 kv.m. studijos Naujamiestyje, suprojektuotos taip, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius.
2016
„bHAPPY“ – tai funkcionaliai išplanuoti, 1-3 kambarių būstai šešiaaukščiame name Pavilnionių gatvėje, Pašilaičiuose.
2016
„Turniškių dominija“ – tai 3 mažaaukščių pastatų kompleksas Turniškėse.
2017
„Gvazdikų namai“ – tai prestižinėje miesto dalyje, vaizdingoje Aukštagirio miško apsuptyje pastatyta nauja 9 klasikinės architektūros individualių namų gyvenvietė.
2017
„Subačiaus 19“ – tai prabangus mažaaukštės statybos pastatas Subačiaus gatvėje, senamiestyje.
2017
„Karaliaus Mindaugo apartamentai“ – tai analogų neturintis projektas Kauno centre, šalia Nemuno upės.
2019
„Soho Mini Lofts“ – „Soho Lofts“ tęsinys Smolensko gatvėje, Naujamiestyje esantis loftų projektas. 34-60 kv. m. ploto būstai ieškantiems netradicinių, mažesnių apsigyvenimo galimybių sostinės Naujamiestyje.
2012
„Naujoji Anglija“ – tai ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas.
2018
„Town House“ – tai Helsinkio gatvėje, netoli Pilaitės ir Justiniškių įsikūręs jaukus dviaukščių butų kvartalas.
2019
„Žygimantų 12“ – unikalus nekilnojamojo turto projektas Vilniaus senamiestyje, šalia Neries upės.
Vykdomas
„Sklypai Kalnėnuose“ – individualiai statybai skirtų sklypų projektas Kalnėnuose šalia Pavilnio parko.
Vykdomas
„Ozo kvartetas“ – 4 penkiaaukščiai namai, iškilę Ozo parko gyvenamųjų namų kvartale.
2020
„Valakampių krantas“ – tai 8 kotedžų gyvenvietė Valakampiuose, iškilusi vienoje žaliausių miesto dalių.
2020
„Radio Lofts” – vienas pirmųjų tokio pobūdžio projektų Rytų Europoje. Kauno, Vytauto gatvių sankirtoje esančios elektrotechnikos gamyklos „ELFA“ erdvės transformuotos į vos 12 kv.m. ar net kelių šimtų kvadratinių metrų loftus.
2016
„BelMonto Loftai“ Kaukysos gatvėje – tai pirmieji loftai Užupyje.
2013
„Soho Lofts“ – tai pirmieji loftai ne tik Vilniaus mieste, bet ir Rytų Europoje, panašūs į matytus JAV, Jungtinėje Karalystėje ar Skandinavijoje.
2011
„Nok Nok Home“ – tai mažaaukštės statybos gyvenvietė Pilaitėje. Kiekvienam butui privatumą užtikrina atskiras įėjimas, o individualumą – nuosavas žaliuojantis kiemelis ir atskira parkavimo vieta.
Vykdomas
Girdime jūsų norus
 • Obligacijos
  Vieni pirmųjų NT rinkoje sėkmingai išplatinome obligacijų emisiją NT projekto statybai. Tai – puiki alternatyva bankų finansavimui, kurią naudojame savo projektuose.
 • Loftai
  Pirmieji Lietuvoje pradėjome vykdyti ištisų industrinių teritorijų konversijas į loftų projektus.
 • Angliškojo tipo būstai
  Vieni pirmųjų Lietuvoje pasiūlėme rinkai butus Vilniaus mieste su atskirais įėjimais ir privačiais kiemeliais.
 • Nuo plynės į svajonę
  Vystome unikalų projektą „Sklypai Kalnėnuose“: 22 ha laukas paverstas į gyvą socialinės infrastruktūros erdvę su mokykla, teniso aikštynu.
 • Patogi mikro erdvė
  Pirmieji ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje pasiūlėme mikro būstą: funkcionalūs ir taupūs, mažieji „Radio loftai“ yra nuo 11 kv. m.
 • Unikalios vietos
  Kuriame norintiems prabangos kasdieniame gyvenime ir siūlome patikimą investiciją. Tokie yra mūsų „Subačiaus 19“ ir „Žygimantų 12“ projektai senamiestyje.
Mūsų istorija
2004 m. mūsų įmonės istorija prasidėjo nuo dviejų žmonių, o šiandien mūsų komandoje dirba 30 narių ir nuolat jungiasi nauji.

Nuo mažos įmonės užaugome iki „Rewo“ – vienos iš didžiausių NT vystytojų Lietuvoje. Per šį laiką nuolat siūlome novatoriškus sprendimus, kurie atitinka esamo laikmečio būsto pirkėjų ir investuotojų lūkesčius: pirmieji pasiūlėme loftus, angliško tipo butus, mikroerdves bei obligacijų emisiją, kaip investicinį instrumentą.

Jau įgyvendinome 35 nekilnojamojo turto projektus ir pastatėme 70 000 kv. m. ploto. Nesvarbu, ar įsigytą nekilnojamąjį turtą nuomosite ar gyvensite patys, kuriame daugiau nei tik būstą: atsižvelgiame į jūsų gyvenimo poreikius ir pasiūlome juos atitinkančių alternatyvų .