Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau
Apie mus
Esame vieni didžiausių NT vystytojų Lietuvoje. Mūsų išskirtinis bruožas – gebėjimas numatyti rinkos poreikius, suprasti, kokiuose namuose norite gyventi šiandien ir ko tikitės iš šios investicijos ateityje. Lanksčiai reaguojame į rinkos tendencijas. Vystydami naujus NT projektus remiamės ilgamete patirtimi ir stipria komanda. Šios pastangos lemia galutinį rezultatą – tai būstas, atitinkantis jūsų gyvenimo poreikius.
NERIES APARTAMENTAI – modernios architektūros, mažaaukštės statybos gyvenamasis pastatas ypatingoje Vilniaus vietoje – Vileišio gatvėje, šalia Neries upės kranto.
2016
SKY CITY - studijos Naujamiestyje, suprojektuotos taip, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius. Tai – ne vien kvadratiniai metrai, bet ir kitoks gyvenimo ritmas.
2016
ŽVĖRYNO CITY – dinamiškas, į aplinką harmoningai įsiliejantis projektas Žvėryne. Išėjus į kiemą telieka nuspręsti, į kurią pusę atsigręšite: į žaliuojantį mišką ar į dinamišką miesto centrą su įvairiomis pramogomis.
Plėtojamas
TURNIŠKIŲ DOMINIJA – tai 3 mažaaukščių pastatų kompleksas Turniškėse. Prabangūs apartamentai šildomi, vėsinami ir vėdinami naudojant atsinaujinančios energijos šaltinius
2017
TALINO – šiuolaikiškas daugiabučių namų projektas Justiniškių mikrorajone. Naujo projekto architektūros ir aplinkos sprendimuose ypatingas dėmesys bus skiriamas natūraliai integracijai į mikrorajone jau esančias ir gyventojų pamėgtas žaliąsias zonas,
Plėtojamas
SUBAČIAUS 19 – tai prabangus mažaaukštės statybos pastatas Subačiaus gatvėje, senamiestyje.
2017
KARALIAUS MINDAUGO APARTAMENTAI – analogų neturintis projektas Kauno centre, šalia Nemuno upės. Šis projektas – unikalios konversijos pavyzdys, kai tarpukario architektų suprojektuotas Pieno Centro kompleksas virto gyvenamuoju kvartalu.
2019
SOHO MINI LOFTS – „Soho Lofts“ tęsinys Smolensko gatvėje, Naujamiestyje esantis loftų projektas. Būstai ieškantiems netradicinių, mažesnių apsigyvenimo galimybių sostinės Naujamiestyje.
2012
NAUJOJI ANGLIJA – tai ne įprastas daugiabutis, o jaukus, nuosavą namą primenantis english townhouse tipo dviaukštis butas įsikūrę patogioje Vilniaus miesto vietoje, pakeliui į Pilaitės mikrorajoną, Mozūriškių g..
2018
TOWN HOUSE – Helsinkio gatvėje, netoli Pilaitės ir Justiniškių įsikūręs jaukus dviaukščių butų kvartalas. Kvartale – tik gyventojams priklausantis parkas, vaikų žaidimų aikštelės, lauko treniruokliai, laisvalaikio zonos.
2019
SKLYPAI KALNĖNUOSE – individualių namų statybai skirtų sklypų projektas Kalnėnuose šalia Pavilnio parko. Apie 3 ha iš 22 ha skirti socialinei infrastruktūrai – „Karalienės Mortos“ mokyklai, darželiui, teniso kortams, poilsio centrui.
2020
OZO KVARTETAS – 4 penkiaaukščiai namai, iškilę Ozo parko gyvenamųjų namų kvartale.
2020
SKVERO NAMAI - projektas centrinėje miesto dalyje, T. Ševčenkos gatvėje. Suprojektuoti modernūs namai, išsiskiriantys estetiška architektūra ir prabangia, nesenstančia klinkerio išorės apdaila.
Plėtojamas
RADIO LOFTS – vienas pirmųjų tokio pobūdžio projektų Rytų Europoje. Kauno, Vytauto gatvių sankirtoje esančios elektrotechnikos gamyklos „ELFA“ erdvės transformuotos į vos 12 kv.m. ar net kelių šimtų kvadratinių metrų loftus.
2016
MO GARDEN – mažaaukštės statybos daugiabučių ir sublokuotų namų kvartalas Pilaitėje, visai šalia miško ir Buivydiškių tvenkinių.
Plėtojamas
SOHO LOFTS – pirmieji loftai ne tik Vilniaus mieste, bet ir Rytų Europoje, panašūs į matytus JAV, Jungtinėje Karalystėje ar Skandinavijoje.
2011
NOK NOK HOME – mažaaukštės statybos gyvenvietė Pilaitėje. Kiekvienam butui privatumą užtikrina atskiras įėjimas, o individualumą – nuosavas žaliuojantis kiemelis ir atskira parkavimo vieta.
2020
Girdime jūsų norus
Obligacijos
Vieni pirmųjų NT rinkoje sėkmingai išplatinome obligacijų emisiją NT projekto statybai.
Patogi
mikro erdvė
Pirmieji ne tik Lietuvoje, bet ir Rytų Europoje pasiūlėme mikro būstą: funkcionalūs „Radio loftai“ yra nuo 11 kv. m.
Loftai
Pirmieji Lietuvoje pradėjome vykdyti ištisų industrinių pastatų konversijas į loftus.
Nuo plynės į svajonę
Įgyvendintas unikalus projektas „Sklypai Kalnėnuose“: 22 ha laukas paverstas į gyvą gyvenamosios statybos kvartalą su socialine infrastruktūra - mokykla, darželiu, planuojamu teniso aikštynu.
Angliško tipo būstai
Vieni pirmųjų Vilniuje pasiūlėme rinkai butų su atskirais įėjimais ir privačiais kiemeliais gyvenvietes.
Unikalios vietos
Kuriame norintiems prabangos kasdieniame gyvenime, Tokie yra mūsų „Subačiaus 19“ ir “Turniškių dominija” projektai.
Komanda
Juk nereikia tiesiog būsto – iš tiesų reikia sprendimo dabartiniam gyvenimo etapui. Esame kūrybingi, o naujovės – „Rewo“ veiklos ašis. Naujos statybos būstų rinkoje esame profesionalai, gilias žinias pritaikantys sprendimams, kurių reikia čia ir dabar.
Mūsų istorija
2004 m. mūsų įmonės istorija prasidėjo nuo dviejų žmonių, o šiandien mūsų komandoje dirba 30 narių ir nuolat jungiasi nauji.
Nuo mažos įmonės užaugome iki „Rewo“ – vienos iš didžiausių NT vystytojų Lietuvoje. Per šį laiką nuolat siūlome novatoriškus sprendimus, kurie atitinka esamo laikmečio būsto pirkėjų ir investuotojų lūkesčius: pirmieji pasiūlėme loftus, angliško tipo butus, mikroerdves bei obligacijų emisiją, kaip investicinį instrumentą.
Jau įgyvendinome 35 nekilnojamojo turto projektus ir pastatėme 70 000 kv. m. ploto. Nesvarbu, ar įsigytą nekilnojamąjį turtą nuomosite ar gyvensite patys, kuriame daugiau nei tik būstą: atsižvelgiame į jūsų gyvenimo poreikius ir pasiūlome juos atitinkančių alternatyvų.