Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau

„Concept Lofts“ pradeda „Belmonto loftų“ projektą Užupyje

Specializuotas loftų vystytojas „Concept Lofts“ pradeda naują projektą sostinėje. Tai bus trečiasis bendrovės loftų projektas sostinėje bei ketvirtas Lietuvoje. Užupyje kuriamus „Belmonto loftus“ bendrovė planuoja pabaigti iki šių metų pabaigos.

„Tai bus pirmieji loftai sostinėje ant Vilnelės upės kranto, labai perspektyvioje vietoje, kelių minučių atstumu nuo Rotušės aikštės, pėsčiomis“, – sako bendrovės vadovas Andrius Voišnis.

Anot jo, „Belmonto loftai“ išsiskirs ne tik savo lokacija, bet ir išskirtinėmis galimybėmis įsikurti loftus nuo 32 kv. m. iki pusės tūkstančio kvadratinių metrų dydžio. „Belmonto loftų“ lubų aukštis sieks 4,6 m., o tai atveria galimybes įsirengti ir antrą aukštą pasirinktame lofte bei tokiu būdu padididant plotą beveik perpus.

„Šis projektas įdomus tuo, kad loftai bus įrengiami ne apleistos gamyklos administracinėse patalpose, bet visą laiką veikusiame administraciniame pastate, kuriame dar prieš kelis mėnesius buvo vykdoma tokia veikla. Pastatas unikalus savo vidumi, atveriančiu neribotas galimybes norintiems jame gyventi, bei lokacija gamtoje, kuri savotiškai padiktuoja pastato bendrinių erdvių ir išorės koncepciją“, – sako projekto architektas Antanas Pikalovas.

„Belmonto loftų“ projekte planuojama įrengti 100 loftų, kuriuos įsigyti bus galima nuo 120 000 litų. Loftų kainas lems statinio aukštai bei orientacija, nes didžioji dalis loftų žvelgia į Vilnelės vingius bei Belmonto parką.

Kaukysos gatvėje esantys „Belmonto Loftai“ kuriami buvusios sovietinės gamyklos administraciniame pastate, kuris po rekonstrukcijos buvo pritaikytas administracinei veiklai.

Architektūrinės konversijos projekte numatoma keisti pastato fasadą, įrengti stoglangius statinio viršuje, statinio viduje įkurti recepciją, bendrų erdvių grindis iškloti kilimais.

„Norisi išnaudoti pastatą supančios gamtos privalumus. Atsižvelgiant į tai, projekto prieigose bus atnaujinta krepšinio aikštelė, tvarkoma Vilnelės krantinė, kuriamas dviračių parkas. Šis projektas tampa savotišku įkvėpimu, viso Užupio rajono infrastruktūrai“ , – sako architektas.

„Belmonto loftai“ yra plėtojami Užupyje, kitoje pusėje Belmonto parko. Ši teritorija yra  įtraukta į Vilniaus miesto strateginius plėtros planus, pagal kuriuos čia planuojama sukurti „Architektūros parką“.

„Architektūros parkas“ yra laikomas vienu ambicingiausių pastarojo meto projektų, kurį įgyvendinus, nuo Užupio iki Belmonto miško besidriekiantys Vilnios krantai netolimoje ateityje taps išskirtiniu sostinės kvartalu, pastatytu darnios plėtros principais, ir išreiškiantis aukštųjų technologijų ir pažangių socialinių idėjų sąjungą. Inicijuoti tarp Vilniaus senamiesčio ir Pavilnių parko plytinčios apie 78 ha teritorijos pertvarkymo projektą paskatino ryškus kontrastas tarp vietovės turtingos architektūrinės aplinkos ir jos dabartinio sunykimo: ši sostinės dalis yra įsikūrusi ypač patrauklioje istorinėje ir gamtinėje aplinkoje, į kurią anksčiau harmoningai įsiliejo čia buvę pastatai, atspindėję įvairių istorinių laikotarpių urbanistinį stilių.

Šaltinis: 15min.lt