Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau

Išskirtinės būsto finansavimo sąlygos MO GARDEN klientams – 2 metams terminuotai nekintančių metinių palūkanų norma

Besikeičiant nekilnojamojo turto rinkai ir vis dažniau girdint apie palūkanų normų svyravimus, skolintis būstui ketinantiems asmenims klausimas dėl terminuotai nekintančių metinių palūkanų normų tampa vis aktualesnis. 

Terminuotai nekintančios metinės palūkanos yra viena iš galimybių, padėsiančių apsidrausti nuo galimo palūkanų normos svyravimo, o tuo pačiu ir galimai didesnių paskolos įmokų.

Bendradarbiaudami su vienu didžiausiu banku Lietuvoje LUMINOR klientams siūlome išskirtines būsto finansavimo sąlygas.

Perkant butą MO GARDEN projekte suteikiamos dvejus metus terminuotai nekintančios metinės palūkanos 3,99 %. Luminor banko pasiūlymas galioja, jei paskolos paraiška užpildoma nuo 2023‑09‑01 iki 2023‑11‑30 ir paskolos sutartis pasirašoma iki 2023‑12‑29. Plačiau:

 LUMINOR pasiūlymas MO GARDEN klientams

Rinktis butą MO GRADEN projekte

Tipinis pavyzdys: jei suteikiamos būsto paskolos suma yra 80.000 Eur, terminuotai nekintančių metinių palūkanų norma 3,99 %, vienkartinis sutarties mokestis 0 Eur, sutarties trukmė 25 metai, minimalus banko paslaugų mokestis – 1,30 Eur per mėnesį, hipotekos įregistravimo mokestis VĮ „Registrų centras” – 8,60 Eur, tai mėnesio įmoka mokant anuiteto metodu, yra 422 Eur, bendra paskolos gavėjo mokama suma – 126 854  Eur, o bendros paskolos kainos metinė norma – 4.09 %.

Svarbu: Įkeistas turtas turi būti apdraustas. Notaro mokesčiai, turto vertinimo ir draudimo išlaidos bankui nėra žinomos, todėl neįtrauktos į bendros paskolos kainos metinę normą. Įsipareigojimų pagal kredito sutartį įvykdymas bus užtikrinamas nekilnojamojo turto hipoteka. Įkeitęs turtą ir nevykdydamas kredito sutartimi prisiimtų įsipareigojimų, galite prarasti nuosavybės teisę į nekilnojamąjį turtą.

* Luminor banko pasiūlymas galioja, jei paskolos paraiška užpildoma nuo 2023‑09‑01 iki 2023‑11‑30 ir paskolos sutartis pasirašoma iki 2023‑12‑29. Paskolos paraiškoje turite nurodyti partnerio kodą PARREW. Paskolos lėšos turi būti išmokėtos ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo paskolos sutarties pasirašymo. Terminuotai nekintančios metinių palūkanų normos galiojimo laikotarpis yra 2 metai, po to taikoma kintamoji metinė palūkanų norma pagal Luminor banko paskolos sutarties sąlygas. Pasiūlymas galioja „Mo Garden“ projektui – Mozūriškių g. 200, Vilnius. Luminor bankas pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti šį pasiūlymą.