Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau

Kalnėnuose naujakurius pasitinka ypatingai

Namai nėra tik pastato sienos, grindys, lubos ir kiemas. Šiandien namus suvokiame, kaip mus supančią aplinką, infrastruktūrą ir bendruomenę su jos tradicijomis. Pasėti bendruomenės tradicijų sėklas siekia ir „Sklypų Kalnėnuose“ plėtotojas, kompanija REWO, siūlanti apsigyventi vietoje, kurioje puoselėjamos tradicijos, socialinės iniciatyvos ir kuriama jauki aplinka.

„Namai, vieta, kurioje ne tik gera būti, smagu leisti laisvalaikį ar tiesiog jaustis saugiau, tai ir visa infrastruktūra, kuri tuos namus daro patogiais, bei jaukiais. Projekte „Sklypai Kalnėnuose“ siekiame suburti bendruomenę, kuri būtų aktyvi, draugiška, o jos nariai padedantys vieni kitiems. Siekdami šio tikslo, klientams siūlome sklypus su išplėtota miesto infrastruktūra – elektra, dujomis, vandentiekiu, nuotekų sistema, asfaltuotomis gatvėmis, šaligatviais, apšvietimu, gyvenvietėje veikiančia mokykla ir darželiu. Ir įgyvendiname iniciatyvas, kurios,  tikimės, liks bendruomenei ir taps tradicijomis“, – pažymi REWO vadovas Edvinas Malevskis.

Gatvės nušvito trispalvės spalvomis

Viena iš iniciatyvų, kuri buvo įgyvendinta projekto „Sklypai Kalnėnuose“ teritorijoje – 300 metrų ilgio Lietuvos trispalvė. Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga, Lukšinės gatvės atkarpa sužibo trispalvės spalvomis ir vakarais  džiugino projekto gyventojus ir svečius.

REWO vadovas Edvinas Malevskis: „Ši iniciatyva gimė iš patriotinių paskatų. Tikime, jog po savęs reikia palikti ne tik sutvarkytas gatves, bet ir mažiau apčiuopiamus, tačiau emociškai paveikius, įsimenamus dalykus. Norime, kad gyventojai didžiuotųsi savo namais ir gyvenamąja aplinka.“

Žiūrėti Lietuvos trispalvės video: https://bit.ly/2O9B4Wr

Nepamiršti ir mažieji bendruomenės gyventojai

Netoli nuo Vilniaus miesto centro ir vos 5 km nuo senamiesčio esančiame „Sklypai Kalnėnuose“ projekte dėmesio skiriama visiems bendruomenės gyventojams – tiek dideliems, tiek mažiems. Kadangi, gyvenvietėje yra veikianti mokykla bei darželis, dalis tėvų įsigijo sklypus ir dėl patogumo mažuosius leisti į šalia namų esančias švietimo įstaigas. Todėl įvertinus šią sinergiją, sklypų Kalnėnuose plėtotojams kilo mintis, paskatinti vaikus parodyti, kaip jie mato savo svajonių namus. Taip gimė paroda po atviru dangumi „Mano svajonių namai“.

Vaikai, lankantys Kalnėnuose esantį darželį „Abėcėlė“ ir lopšelį – darželį ,,Gabijėlė“, laisva improvizacijos forma perteikė, kaip jie įsivaizduoja savo svajonių namus, kas tuose namuose labiausiai džiugintų. Mažųjų dailininkų darbais papuošta projekto teritorija, o siekiant, kad piešiniai būtų matomi ir patiems vaikams bei jų draugams, visus dalyvių piešinius galima pamatyti internetiniame puslapyje www.sklypaikalnenuose.lt. „Džiaugiamės, kad vaikų piešiniai ir jų mintys suteikė aktyviai besistatančiai „Sklypai Kalnėnuose“ gyvenvietei dar daugiau jaukumo ir namų šilumos“, – pastebi REWO vadovas Edvinas Malevskis.

Žiūrėti Parodos video: https://bit.ly/2DkPW1R

Mikrorajonas, kuris auga akyse

Individualių namų sklypų kvartalą „Sklypai Kalnėnuose“ plėtojanti įmonė REWO fiksuoja nuoseklų susidomėjimą sklypais. Iš projekte esančių 168 sklypų, šiuo metu jau yra parduota 110 sklypų, likę laisvi vos 58. Didelį susidomėjimą  „Sklypais Kalnėnuose“ lemia ne tik gera lokacija, bet ir tai, kad gyvenvietėje baigti įrengti miesto inžineriniai tinklai, šių metų rugsėjo mėnesį gyvenvietėje bus baigtas įrengti gatvių tinklas su šaligatviais ir apšvietimu. Investicijos į „Sklypų Kalnėnuose“ plėtrą siekia apie 9 mln. eurų, o didžioji dalis šios sumos jau investuota.

Šaltinis: lrytas.lt