Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau

Patvirtinti Bukčių kvartalo projektiniai sprendiniai

Bukčiai      Bukčiai

Po derinimų ir kūrybinių dirbtuvių su Vilniaus miesto savivaldybe pristatome patvirtintus Bukčių kvartalo projektinius pasiūlymus. Sutarėme praplėsti ir pagerinti planuojamo kvartalo viešąsias erdves – vietoje vieno skvero numatome du, kurie sujungs Bukčių mišką, kvartalą ir upę. Taip pat numatyti ir papildomi takai. Toks sprendimas leis ateityje tinkamai integruoti perspektyvinį sprendinį – Bendrajame plane numatytą pėsčiųjų ir dviračių tiltą per Nerį.

Dėl praplėstų viešųjų erdvių keitėsi kelių pastatų architektūra bei vieta sklype, patikslinti pirmų aukštų sprendimai. Numatyta papildomų takelių, jungiančių mišką – kvartalą – upę.

Projektinė medžiaga:  https://vilnius.lt/lt/numatomo-statiniu-projektavimo-viesumas/daugiabuciu-gyvenamuju-namu-bukciu-g-94-51-vilnius-statybos-projekto-projektiniu-pasiulymu-pristatymas/

 

*Vizualizacijose nurodyti sprendiniai yra informacinio pobūdžio. Baigtiniai projekto sprendiniai numatyti patvirtintame techniniame projekte.