Dėmesio! Mes naudojame slapukus.
Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda rinkti lankytojų statistiką ir pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti.
Sutinku Skaityti daugiau
Sklypai Kalnėnuose

„Sklypai Kalnėnuose“ – individualiai statybai skirtų sklypų projektas Kalnėnuose šalia Pavilnio parko. Apie 3 ha iš 22 ha skirti socialinei Kalnėnų mikrorajono infrastruktūrai – išskirtinei pagal Kembridžo ugdymo programą akredituotai „Karalienės Mortos“ mokyklai, darželiui, teniso kortams, poilsio centrui.

 

Intensyvi „Sklypai Kalnėnuose“ plėtra vyko nuo 2016 metų – plynas laukas virto į gyvenvietę, turinčią svarbiausius darnios gyvenvietės bruožus: visos miesto komunikacijos, asfaltuotos ir apšviestos gatvės, puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais – vos 10 min. iki senamiesčio. Vienas didžiausių Kalnėnų gyvenvietės privalumų – greitas ir patogus susisiekimas miesto transportu, iki Vilniaus centro – vos 5 km. Netoliese – Liepkalnio slidinėjimo trasos, vandenlenčių parkas „WakeWay“, didieji prekybos centrai.

 

Statybų pradžia: 2016 III ketv.
Statybų pabaiga: 2020 IV ketv.
Sklypų skaičius: 168
Teritorijos plotas: 22 ha
Lokacija
Aktualijos
Susisiekite
Paulius Čereška
Pardavimų vadovas